Вступ

Dr.Web Light захищає мобільні пристрої, що працюють під управлінням операційної системи Android™, від вірусних загроз, створених спеціально для цих пристроїв.

В програмі застосовані розробки та технології компанії «Доктор Веб» з виявлення та знешкодження шкідливих об'єктів, що становлять загрозу його інформаційній безпеці та можуть вплинути на його роботу.

Dr.Web Light використовує технологію Origins Tracing™ for Android, яка виявляє шкідливі програми для платформи Android. Ця технологія дозволяє визначити нові сімейства вірусів на основі бази знань про вже знайдені та досліджені загрози. Origins Tracing™ for Android здатна розпізнавати як перекомпільовані віруси, такі, як Android.SmsSend, Spy, так і програми, інфіковані Android.ADRD, Android.Geinimi, Android.DreamExploid. Назви загроз, виявлених за допомогою Origins Tracing™ for Android, мають вид «Android.VirusName.origin».

Про посібник

Посібник покликаний допомогти користувачам пристроїв під управлінням ОС Android встановити та налаштувати програму, а також ознайомитися з його основними функціями.

В даному посібнику використовуються такі позначення:

Позначення

Коментар

warning_green

Попередження про можливі помилкові ситуації, а також про важливі моменти, на які слід звернути особливу увагу.

Антивірусна мережа

Новий термін або акцент на терміни в описах.

<IP-address>

Поля для заміни функціональних назв фактичними значеннями.

Зберегти

Назви екранних кнопок, вікон, пунктів меню та інших елементів програмного інтерфейсу.

ctrl

Позначення клавіш клавіатури.

Internal storage/Android/

Назви файлів та каталогів, фрагменти програмного коду.

Перехресні посилання на глави документу або гіперпосилання на зовнішні ресурси.